Na livadi izgorio pčelarski kombi

Prati nas i na

U subotu, 3. svibnja nešto poslije 14 sati na livadi zvanoj “Veliko polje”, nedaleko Prelog, u unutrašnjosti parkiranog teretnog automobila, čakovečkih registarskim oznaka, izbio je požar.

Požar su ugasili pripadnici DVD-a Prelog, dok je u požaru u potpunosti izgorio tovarni prostor te stvari koje su se nalazile u njegovoj unutrašnjosti (pčelarska oprema i trimer), kao i kabina teretnog automobila. Materijalna šteta procijenjena je na više tisuća eura.

Očevidom na mjestu događaja, uz stručnu pomoć inspektorice za zaštitu od požara, utvrđeno je kako je do požara došlo uslijed rukovanja dimilicom za pčele. Naime, neposredno prije izbijanja požara 50-godišnjak započeo je s pčelarskim radovima u obližnjem pčelinjaku te je pritom koristio pčelarsku dimilicu.

O događaju će se izvijestiti nadležno državno odvjetništvo.

VV / varazdinske-vijesti.hr

Na livadi izgorio pčelarski kombi
U subotu, 3. svibnja nešto poslije 14 sati na livadi...
Zapelo uređenje Dravske park šume – natječaj poništen, sada sve ispočetka
Poništen je natječaj za izradu idejnog rješenja uređenja dijelova Dravske park...
FOTO Na Ivanščici postavljen defibrilator – aparat koji spašava život
Foto: Varaždinska županija U sklopu redovite brige o skrbi pacijenata...
Opća bolnica Varaždin: Dani otvorenih vrata Odjela ginekologije i opstetricije
Povodom Međunarodnog dana primaljstva, Služba za ginekologiju i opstetriciju Opće...